SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Egle un Dukurs rezultatīvi komandas uzvarā

Latviešu hokejisti Haralds Egle un Darels Dukurs otrdien izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Šveices 2. līgā (SL).

Egles un Dukura pārstāvētā ”Langenthal” mājās ar 4:3 (0:1, 2:1, 2:1) pieveica ”Sierre” hokejistus. Abi latviešu hokejisti atzīmējās ar rezultatīvām piespēlēm.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Dukurs 27. minūtē asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Langenthal” tobrīd uz tablo panākt 1:1. Latviešu uzbrucējam tas bija pirmais rezultativitātes punkts Šveices 2. līgā.

Savukārt Egle 41. minūtē izcēlās ar rezultatīvu piespēli komandas trešajā vārtu guvumā un sekmēja ”Langenthal” izvirzīšanos vadībā (3:2) pirmoreiz spēlē. Viņam šī bija jau ceturtā rezultatīvā piespēle trijos aizvadītajos sezonas mačos.

Citā spēlē aizsarga Sanda Smona un uzbrucēja Toma Andersona pārstāvētā ”La Chaux-de-Fonds” savā laukumā ar 4:3 (1:1, 2:0, 1:2) apspēlēja ”EHC Basel”. Ne Smonam, ne Andersonam neizdevās tikt pie rezultativitātes punktiem.

Tāpat panākumu svinēja arī aizsarga Naura Sējēja un uzbrucēja Riharda Melnalkšņa pārstāvētā Kūsnahtas “Lions”, kas viesos ar 3:1 (2:0, 1:1, 0:0) pārspēja Tičīno ”Rockets”. Arī Sējējs un Melnalksnis palika bez punktiem.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sihf.ch

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)