Egle uguņo Šveicē, rezultatīvs arī Andersons

Šveices pēc spēka 2. līgā (SL) divi Latvijas hokejisti izcēlās ar rezultatīvu spēli.

Haralds Egle sava kluba SC “Langenthal” uzvarā ar 4:3 (1:1, 1:2, 2:0) guva divus vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli.

Egle pārspēja pretinieku vārtsargu otrā perioda otrajā pusē un mača pēdējā sekundē, atnesot komandai uzvaru. Viņš asistēja divas minūtes līdz spēles beigām, kad vairākumā komandas biedrs panāca izlīdzinājumu 3:3.

Uz ledus Egle pavadīja 20:31 minūtes, veica piecus metienus pa vārtiem un pabeidza maču ar pozitīvu lietderību “+2”. Egle tika atzīts par “Langenthal” mača labāko spēlētāju.

Egle astoņās spēlēs sakrājis 14 (4+10) punktus.

Citā spēlē Toma Andersona un Sanda Smona pārstāvētā “La Chaux-de-Fonds” ar 3:1 (2:0, 1:1, 0:0) apspēlēja “Olten”.

Andersons asistēja otrajos komandas vārtos. Šosezon viņš astoņās cīņās ticis pie 7 (3+4) punktiem.

Savukārt, Riharda Melnalkšņa un Naura Sējēja “GCK Lions” ar 2:4 piekāpās “HC Sierre”. Abi Latvijas hokejisti palika bez rezultatīvām darbībām.