3 X 100% BEZRISKA LIKMES
Saņemt

Egle uguņo Šveicē, rezultatīvs arī Andersons

Šveices pēc spēka 2. līgā (SL) divi Latvijas hokejisti izcēlās ar rezultatīvu spēli.

Haralds Egle sava kluba SC “Langenthal” uzvarā ar 4:3 (1:1, 1:2, 2:0) guva divus vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli.

• 5/5
    SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!

Egle pārspēja pretinieku vārtsargu otrā perioda otrajā pusē un mača pēdējā sekundē, atnesot komandai uzvaru. Viņš asistēja divas minūtes līdz spēles beigām, kad vairākumā komandas biedrs panāca izlīdzinājumu 3:3.

Uz ledus Egle pavadīja 20:31 minūtes, veica piecus metienus pa vārtiem un pabeidza maču ar pozitīvu lietderību “+2”. Egle tika atzīts par “Langenthal” mača labāko spēlētāju.

Egle astoņās spēlēs sakrājis 14 (4+10) punktus.

Citā spēlē Toma Andersona un Sanda Smona pārstāvētā “La Chaux-de-Fonds” ar 3:1 (2:0, 1:1, 0:0) apspēlēja “Olten”.

Andersons asistēja otrajos komandas vārtos. Šosezon viņš astoņās cīņās ticis pie 7 (3+4) punktiem.

Savukārt, Riharda Melnalkšņa un Naura Sējēja “GCK Lions” ar 2:4 piekāpās “HC Sierre”. Abi Latvijas hokejisti palika bez rezultatīvām darbībām.