E. Kuldas rezultatīvais sniegums kaldina komandas uzvaru

Čehijas pēc spēka otrajā līgā šovakar laukuma devās četri Latvijas hokejisti.

Uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Prāgas “Slavia” mājās ar rezultātu 4:2 (1:2, 1:0, 2:0) apspēlēja Prostejovas “Jestrabi”.

Kulda otrajā periodā asistēja komandas otrajos vārtos, bet trešā perioda ievadā izvirzīja “Slavia” vadībā – 3:2. Uzbrucējs uz ledus pavadītajās 20:37 minūtēs trīsreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 14 no 23 iemetieniem un noslēdza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+3”.

Uzbrucējs “Slavia” rindās 46 spēlēs guvis 11 vārtus un atdevis 22 piespēles. Tāpat Kulda šosezon aizvadījis arī vienu maču Čehijas Ekstralīgā “BK Mlada Boleslav” sastāvā, pie rezultativitātes punktiem netiekot.

“Slavia” ar 62 punktiem 49 mačos ieņem 12. vietu 14 komandu konkurencē.

Citā mačā Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” savā laukumā ar 4:1 (0:0, 1:0, 3:1) pārspēja Znojmo “Orli”.

Razgals nospēlētajās 15:56 minūtēs izcēlās ar trīs metieniem, vienu bloķēto metienu un negatīvu lietderību “-1”.

Uzbrucējs “Torax Poruba 2011” sastāvā 46 spēlēs sakrājis 32 (11+21) punktus. Tāpat Razgals šosezon aizvadījis divus mačus Vitkovices “Ridera” kreklā Čehijas Ekstralīgā, kur palicis bez punktiem.

“Torax Poruba” ar 110 punktiem 49 spēlēs ir pārliecinoša līgas līdere. Razgala komanda jau ir nodrošinājusi vietu Play-off.

Savukārt aizsarga Patrika Ozola Jihlavas “Dukla” viesos ar 2:3 (1:2, 0:0, 1:1) piekāpās Pardubices “Dynamo B”.

Ozols 14 minūtēs un 41 sekundē pa reizei veica un bloķēja metienu, kā arī iekrāja negatīvu lietderību “-1”.

Šajā sezonā aizsargs 46 cīņās nopelnījis divus vārtu guvumus un astoņas rezultatīvas piespēles. Piecās Čehijas Ekstralīgas spēlēs “HC Olomouc” rindās Ozols ar punktiem nav izcēlies.

“Dukla” ar 68 punktiem 49 mačos ierindojas astotajā pozīcijā līgā.

Visbeidzot “VHK Vsetin” ar Patriku Zabusovu, bet bez savainotā Daniela Bērziņa ierindā mājās pieveica “HC Frydek-Mistek” ar rezultātu 3:1 (1:0, 0:0, 2:1).

Zabusovs nospēlētajās 18:08 minūtēs vienreiz apdraudēja pretinieku vārtus un bloķēja vienu raidījumu, kā arī uzvarēja vienīgo iemetienu. Bērziņš guvis savainojumu un, visdrīzāk, izlaidīs atlikušo sezonas daļu.

Zabusovs piecās spēlēs atdevis divas rezultatīvas piespēles, taču Bērziņš šajā sezonā 26 cīņās izcēlies ar četriem vārtiem un sešām piespēlēm.

“VHK Vsetin” ierindojas 2. vietā ar 93 punktiem 49 spēlēs. Abu latviešu komanda sasniegusi Play-off.