E. Kulda palīdz izraut neizšķirtu pamatlaika izskaņā, Ozolam ”+1”

Latvijas uzbrucējs Edgars Kulda šovakar atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Čehijas pēc spēka otrajā līgā.

Kuldas pārstāvētā Prāgas “Slavia”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 3:2 (1:0, 0:1, 1:1, 1:0) pārspēja “Trebic”.

Latvijas hokejists 59. minūtē, izceļoties ar rezultatīvu piespēli skaitliskajā vairākumā, palīdzēja “Slavia” panākt 2:2 un izraut papildlaiku.

Kulda 18 minūtēs un 13 sekundēs izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 14 no 24 (58%) iemetieniem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs “Slavia” rindās 48 spēlēs guvis 11 vārtus un atdevis 23 piespēles. Tāpat Kulda šosezon aizvadījis arī vienu maču Čehijas Ekstralīgā “BK Mlada Boleslav” sastāvā, pie rezultativitātes punktiem netiekot.

“Slavia” ar 67 punktiem 51 spēlē ieņem 11. vietu 14 komandu konkurencē.

Uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” savā laukumā ar 1:3 (1:0, 0:2, 0:1) atzina Prosjetovas “Jestrabi” pārākumu.

Razgals uz ledus pavadīja 17 minūtes un septiņas sekundes, divreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs “Torax Poruba 2011” sastāvā 48 spēlēs guvis 11 vārtus un atdevis 22 rezultatīvas piespēles. Tāpat Razgals šosezon aizvadījis divus mačus Vitkovices “Ridera” kreklā Čehijas Ekstralīgā, kur palicis bez punktiem.

“Torax Poruba” ar 112 punktiem 51 spēlē ir pārliecinoša līgas līdere. Razgala komanda jau ir nodrošinājusi vietu Play-off.

Aizsarga Patrika Ozola pārstāvētā Jihlavas “Dukla” mājās ar 4:1 (0:0, 1:1, 3:0) apspēlēja “HC Sokolov”.

Ozols uz ledus pavadīja 17 minūtes un 18 sekundes, izpildot vienu metienu un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargs 47 spēlēs izcēlies ar diviem precīziem metieniem un astoņām rezultatīvām piespēlēm. Piecās Čehijas Ekstralīgas spēlēs “HC Olomouc” rindās Ozols pie punktiem nav ticis.

“Dukla” ar 71 punktu 51 mačā atrodas astotajā pozīcijā. Ozola klubs iekļuvis 1/8 finālā.

Savukārt “VHK Vsetin” bez uzbrucējiem Patrika Zabusova un Daniela Bērziņa ierindā savā laukumā ar 4:2 (2:1, 0:0, 2:1) uzveica “SC Kolin”.

Zabusovs netika pieteikts spēlei slimības dēļ. Bērziņš guvis savainojumu un visdrīzāk izlaidīs atlikušo sezonas daļu.

Zabusovs piecās spēlēs atdevis divas rezultatīvas piespēles, bet Bērziņš 26 mačos izcēlies ar četriem vārtiem un sešām piespēlēm.

“VHK Vsetin” ar 96 punktiem 51 spēlē ir līgas vicelīdere. Abu latviešu komanda sasniegusi Play-off.