Dzierkalam vārti, rezultatīvi arī citi latvieši Čehijā (VIDEO)

Šovakar norisinājās vairākas spēles Čehijas Ekstralīgā ar Latvijas hokejistu dalību.

Kristofera Binduļa un Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Česke Budejovice “Motor” ar 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) apspēlēja Uvja Balinska Liberecas “Bili Tygri”.

Dzierkals atzīmējās ar vārtu guvumu. Trešā perioda 12. minūtē Dzierkals pielika mačam punktu, gūstot “Motor” ceturtos vārtus. Šosezon 22 spēlēs latvietis sakrājis 12 (4+8) punktus.

Dzierkals uz ledus pavadīja 14:49 minūtes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, un pabeidza spēli ar pozitīvu lietderību “+1”. Pretējā nometnē Balinskis nospēlēja teju 20 minūtes, pielietoja spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku metienu un noslēdza maču ar negatīvu lietderību “-1”. Bindulis mačam netika pieteikts.

Roberts Bukarts atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm Vitkovices “Ridera” uzvarā pret Karlovi Vari “Energie” ar 4:2 (1:2, 1:0, 2:0).

Bukarts asistēja komandas pirmajos un ceturtajos vārtos. Nospēlētās 16:43 minūtēs Bukarts veica divus metienus, bloķēja trīs un pabeidza spēli ar “+1”. Šosezon 23 spēlēs viņš sakrājis 21 (12+9) punktu.

Latviešu derbijā starp “Mlada Boleslav” (Māris Bičevskis) un Litvinovas “Verva” (Ralfs Freibergs, Jānis Jaks, Kristaps Zīle), “Mlada Boleslav” svinēja uzvaru ar 6:4 (0:3, 2:1, 4:0). Freibergs atzīmējās ar rezultatīvu piespēli.

Uzvarētāju rindās Bičevskis uz ledus pavadīja 11:41 minūtes, uzvarēja septiņus no 12 iemetieniem,  veica vienu metienu pa vārtiem un pabeidza spēli ar “+1”. “Verva” rindās spēlējošie – Freibergs bloķēja metienu 12:19 minūtes, Zīle 21:28 nospēlētas minūtes, “-4” koeficients, viens metiens un divi bloķēti, Jaks teju 18 minūtēs, veica vienu, bloķēja trīs metienus, pabeidza spēli ar “+3”.

Citās spēlēs Kārļa Čukstes pārstāvētā Tršinecas “Ocelari” ar 1:2 piekāpās Plzeņas “Škoda”. Čukste veica un bloķēja pa vienam metienam 18:06 minūtēs. Savukārt, Oskara Cibuļska un Kristapa Sotnieka pārstāvētā Kladno “Rytiri” ar 1:5 cieta sagrāvi pret Prāgas “Sparta”. Cibuļskis nospēlētās 21:26 minūtēs izpildīja un bloķēja pa metienam, kā arī pabeidza maču ar “-1”. Sotnieks 16:36 minūtēs bloķēja pretinieku raidījumu un noslēdza spēli ar “-1”.