Dzierkala komandai sausā uzvara Zviedrijā, Rubīnam četri metieni zaudējumā

Šovakar Zviedrijas hokeja līgas (SHL) mačā Latvijas izlases uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK” komanda mājās ar rezultātu 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) pārspēja “Frolunda HC” vienību.

Dzierkals šajā mačā deviņās minūtēs un 11 sekundēs pa vārtiem nemeta, bloķēja vienu pretinieku metienu un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon deviņās spēlēs Dzierkals guvis vienus vārtus, bet “AIK” ar 17 punktiem deviņās cīņās ierindojas trešajā vietā SHL.

Nākamā spēle Šellefteo klubam paredzēta 14. oktobrī mājās plkst. 16:15 pret “Linköpings HC” vienību.

Citā mačā Kristiāna Rubīna Ērnšeldsvīkas “MoDo” viesos ar rezultātu 1:3 (1:1, 0:1, 0:1) piekāpās “Lulea” vienībai.

Rubīns šajā cīņā 18 minūtēs un 58 sekundēs četras reizes meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā deviņās spēlēs Rubīns izcēlies ar diviem vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli, bet “MoDo” ar 15 punktiem deviņos mačos atrodas piektajā pozīcijā līgā.

Nākamā cīņa Ernšeldsvīkas klubam paredzēta 14. oktobrī mājās plkst. 16:15 pret “Orebro” komandu.

Visbeidzot, Rodrigo Ābola Engelholmas “Rogle” izbraukumā ar rezultātu 0:4 (0:1, 0:2, 0:1) piedzīvoja zaudējumu “HV 71” vienībai.

Ābols šajā spēlē 15 minūtēs un 12 sekundēs pa vārtiem nemeta, bloķēja vienu pretinieku metienu, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja piecus no 12 iemetieniem, kā arī no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon deviņās cīņās Ābols guvis četrus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles, bet “Rogle” ar 13 punktiem deviņos mačos ierindojas desmitajā vietā SHL.

Nākamais mačs Engelholmas komandai paredzēts 14. oktobrī vietos plkst. 16:15 pret “Farjestad” klubu.