Džeriņš turpina būt rezultatīvs izslēgšanas spēlēs, latviešu klubiem neveiksmes

Latvijas izlases uzbrucējs Andris Džeriņš šodien izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Dānijas hokeja līgas ceturtdaļfināla otrajā mačā.

Džeriņa pārstāvētā Hērningas “Blue Fox” izslēgšanas spēļu pirmās kārtas otrajā spēlē viesos ar 3:4 (0:1, 2:1, 1:2) atzina Frederikshavnas “Hawks” pārākumu. Līdz ar to sērijā rezultāts kļuvis neizšķirts – 1:1.

Latviešu uzbrucējs 57. minūtē asistēja komandas pēdējā vārtu guvumā un palīdzēja “Blue Fox” samazināt rezultāta starpību līdz minimumam – 3:4.

Džeriņš šoreiz sāncenšu cietoksni nevienu reizi neapdraudēja. Latvijas hokejists izslēgšanas spēles ir uzsācis ļoti veiksmīgi – divos aizvadītajos mačos Džeriņš izcēlies ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Regulārajā čempionātā Latvijas izlases uzbrucējs 46 spēlēs atzīmējās ar septiņiem vārtu guvumiem un 17 rezultatīvām piespēlēm.

Tāpat zaudējumu, spēlējot bez aizsarga Artūra Salijas, piedzīvoja arī uzbrucēja Gunāra Skvorcova pārstāvētā Odenses “Bulldogs”, kas izbraukumā ar 1:4 (0:1, 1:1, 0:2) piekāpās Latvijas izlases bijušā uzbrucēja Sergeja Čubara dēla Viktora pārstāvētajai Hērlevas ”Eagles”. Arī šajā sērijā tagad ir neizšķirts (1-1).

Skvorcovs izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem. Latvijas uzbrucējs regulārajā sezonā 45 spēlēs guva 22 vārtus un atdeva 27 rezultatīvas piespēles, bet aizvadītajos divos izslēgšanas mačos ir palicis bez punktiem.

Salija 42 mačos atzīmējās ar 23 (4+19) punktiem.

Autors: Rainers Rogs Avots: Metal Ligaen