Džeriņš sāk izslēgšanas spēles ar 1+1 un uzvaru

Šovakar Latvijas izlases hokejista Andra Džeriņa Hērningas “Blue Fox” komanda Dānijas hokeja līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē ar rezultātu 4:1 (0:0, 4:0, 0:1) mājās uzvarēja Frederikshavnas “Hawks” vienību.

Šajā spēlē Džeriņš izcēlās ar vārtu guvumu un atdeva rezultatīvu piespēli, divas reizes meta pa vārtiem un nopelnīja divas soda minūtes.

Šajā regulārajā sezonā Džeriņš 46 spēlēs izcēlās ar septiņiem vārtu guvumiem un 17 rezultatīvām piespēlēm.

Citā mačā Gunāra Skvorcova un Artūra Salijas Odenses “Bulldogs” ar rezultātu 4:2 (1:0, 2:2, 1:0) mājās uzveica Herlevas “Eagles” klubu.

Skvorcovs šajā spēlē izdarīja divus metienus pa vārtiem, bet Salija šajā mačā nepiedalījās.

Regulārajā sezonā Skvorcovs 45 cīņās guva 22 vārtus un atdevis 27 rezultatīvas piespēles, bet Salijam 42 mačos četri vārti un 19 piespēles.