Džeriņš izceļas ar trim punktiem uzvarā Dānijā

Šovakar Latvijas izlases uzbrucēja Andra Džeriņa pārstāvētā Dānijas hokeja līgas (Metal Ligaen) komanda Herningas “Blue Fox” mājās ar rezultātu 5:0 (0:0, 5:0, 0:0) uzvarēja Rodovres “Mighty Bulls” vienību.

Džeriņš šajā mačā guva divus vārtus, vienu no tiem mazākumā, kā arī atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrajā trešdaļā Džeriņa klubs izcēlās ar piecām ripām – Miska Humaloja un Andris Džeriņš guva divus vārtus, bet Mortens Poulsens izcēlās ar vieniem vārtiem.

Trešajā mača nogrieznī komandas arī vārtus neguva un Džeriņa klubs izcīnīja pārliecinošu uzvaru.

Maks Karruts atvairīja visus 16 “Mighty Bulls” metienus, bet Viljams Rorts tika galā ar 28 no 33 “Blue Fox” raidījumiem.

Džeriņš šosezon 19 spēlēs izcēlies ar trim vārtiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm, bet “Blue Fox” ar 47 punktiem 20 mačos ierindojas pirmajā vietā Dānijas līgā.

Nākamais mačs Herningas “Blue Fox” 25. novembrī viesos plkst. 21:00 pret “Sonderjyske Ishockey”.