Džeriņam uzvaras vārti Dānijā, rezultatīvs arī Čubars

Andris Džeriņš, hokejazinas.com

Andris Džeriņš | Foto: Hērningas "Blue Fox"

Latvijas izlases uzbrucējs Andris Džeriņš šodien izcēlās ar gūtiem vārtiem Dānijas hokeja līgā (Metal Ligaen) komandas uzvarā.

Džeriņa pārstāvētā Herningas ”Blue Fox” mājās ar 3:1 (1:0, 2:1, 0:0) apspēlēja Latvijas izlases bijušā uzbrucēja Sergeja Čubara dēla Viktora pārstāvēto Herlevas ”Eagles”.

Pieredzējušais Džeriņš otrā perioda ievadā realizēja skaitlisko vairākumu un panāca uz tablo 2:0. Viņa precīzais metiens atnesa komandai uzvaru.

Latvijas izlases centra uzbrucējs divas reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību.

Džeriņš šosezon 38 spēlēs ir nopelnījis 21 (5+16) punktu.

Savukārt Čubars 35. minūtē atbildēja ar gūtiem vārtiem vairākumā un tobrīd samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (1:2).

Viktors pa pretinieku vārtiem izpildīja trīs metienus.

Čubars 37 mačos ir sakrājis 30 (12+18) punktus.

Tikmēr aizsarga Artūra Salijas un uzbrucēja Gunāra Skvorcova pārstāvētā Odenses ”Bulldogs” izbraukumā ar 2:4 (0:1, 2:1, 0:2) atzina Esbjergas “Energy” pārākumu.

Salija trīsreiz meta pa vārtiem, bet Skvorcovs divas reizes apdraudēja sāncenšu cietoksni un nopelnīja divas soda minūtes.

Pieredzējušais Skvorcovs 36 spēlēs ir nopelnījis 36 (17+19) punktus, bet Salija 37 mačos ticis pie 21 (4+17) punkta.