Džeriņam uzvaras vārti Dānijā, rezultatīvs arī Čubars

Latvijas izlases uzbrucējs Andris Džeriņš šodien izcēlās ar gūtiem vārtiem Dānijas hokeja līgā (Metal Ligaen) komandas uzvarā.

Džeriņa pārstāvētā Herningas ”Blue Fox” mājās ar 3:1 (1:0, 2:1, 0:0) apspēlēja Latvijas izlases bijušā uzbrucēja Sergeja Čubara dēla Viktora pārstāvēto Herlevas ”Eagles”.

Pieredzējušais Džeriņš otrā perioda ievadā realizēja skaitlisko vairākumu un panāca uz tablo 2:0. Viņa precīzais metiens atnesa komandai uzvaru.

Latvijas izlases centra uzbrucējs divas reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību.

Džeriņš šosezon 38 spēlēs ir nopelnījis 21 (5+16) punktu.

Savukārt Čubars 35. minūtē atbildēja ar gūtiem vārtiem vairākumā un tobrīd samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (1:2).

Viktors pa pretinieku vārtiem izpildīja trīs metienus.

Čubars 37 mačos ir sakrājis 30 (12+18) punktus.

Tikmēr aizsarga Artūra Salijas un uzbrucēja Gunāra Skvorcova pārstāvētā Odenses ”Bulldogs” izbraukumā ar 2:4 (0:1, 2:1, 0:2) atzina Esbjergas “Energy” pārākumu.

Salija trīsreiz meta pa vārtiem, bet Skvorcovs divas reizes apdraudēja sāncenšu cietoksni un nopelnīja divas soda minūtes.

Pieredzējušais Skvorcovs 36 spēlēs ir nopelnījis 36 (17+19) punktus, bet Salija 37 mačos ticis pie 21 (4+17) punkta.

Autors: Rainers Rogs Avots: Metal Ligaen