Džeriņam un Cibuļskim pa punktam, ”Blue Fox” piedzīvo negaidītu zaudējumu

Negaidītu zaudējumu Kontinentālā kausa izcīņas trešās kārtas ievadā piektdien piedzīvoja aizsarga Oskara Cibuļska un uzbrucēja Andra Džeriņa pārstāvētā Hērningas “Blue Fox”, kas F grupas mačā Itālijā ar 3:4 (2:1, 1:3, 0:0) piekāpās mājiniecei Kortīnas “SGC Hafro”.

Džeriņš ceturtajā minūtē, skaitliskajā vairākumā atzīmējoties ar rezultatīvu piespēli, palīdzēja “Blue Fox” atklāt mača rezultātu.

Latvijas izlases centra uzbrucējs izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, uzvarēja septiņos no 12 iemetieniem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt Cibuļskis 37. minūtē asistēja Dānijas kluba trešajos vārtos un palīdzēja tobrīd komandai panākt 3:2.

Latvijas izlases aizsargs maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

“Blue Fox” sestdien plkst. 17:30 tiksies ar Ungārijas klubu Budapeštas ”Ferencvárosi Torna Club”, bet svētdien turnīra pēdējā spēlē plkst. 17:30 krustos nūjas ar Polijas komandu “GKS Katowice”.

Abu Hērningas kluba nākamo pretinieču duelī piektdien “GKS Katowice” rezultatīvā cīņā ar 5:4 (1:1, 2:0, 2:3) pārspēja ”Ferencvárosi Torna Club”.

Autors: Rainers Rogs Avots: IIHF