Džeriņam fantastisks sniegums iemetienos, ”Blue Fox” bez Cibuļska pieveic Ahtonova klubu

Astoto uzvaru pēc kārtas Dānijas hokeja līgā (Metal Ligaen) šovakar izcīnīja Oskara Cibuļska un Andra Džeriņa pārstāvētā Hērningas “Blue Fox”, kas mājās rezultatīvā mačā ar 6:4 (1:2, 1:1, 4:1) pieveica Ņikitas Ahtonova pārstāvēto Rodovres “Mighty Bulls”.

Viesi trešā perioda 53. sekundē panāca uz tablo 4:2, bet turpinājumā “Blue Fox” guva četrus bezatbildes vārtus piecu minūšu skaitliskā vairākuma laikā un apgrieza spēli ar kājām gaisā, panākot 6:4.

Pēdējā Hērningas vārtu guvumā ar rezultatīvu piespēli izcēlās Latvijas izcelsmes uzbrucējs Viktors Čubars.

Džeriņš šoreiz izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un uzvarēja 13 no 18 (72,22%) iemetieniem.

Latvijas izlases centra uzbrucējs šosezon astoņās spēlēs guvis divus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

Savukārt Cibuļskis nebija pieteikts šim mačam.

Latvijas izlases aizsargs šosezon 15 spēlēs nopelnījis piecus (1+4) punktus.

Ahtonovs divreiz apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību.

Latvijas uzbrucējs 15 spēlēs atzīmējies ar vienu piespēli.

“Blue Fox” ar 31 punktu 16 mačos ieņem otro vietu līgā, bet “Mighty Bulls” ar 16 punktiem tikpat spēlēs ierindojas astotajā pozīcijā deviņu komandu konkurencē.

Tikmēr Harija Branta un Gunāra Skvorcova pārstāvētā Odenses “Bulldogs” savā laukumā ar 2:5 (2:0, 0:2, 0:3) atzina Ālborgas “Pirates” pārākumu.

Brants izdarīja vienu metienu.

Latviešu aizsargs 16 mačos izcēlies ar trim precīziem metieniem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

Arī Skvorcovs vienreiz apdraudēja pretinieku cietokšņa drošību.

Latvijas uzbrucējs 16 spēlēs guvis septiņus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

“Bulldogs” ar 25 punktiem 16 mačos atrodas ceturtajā pozīcijā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Metal Ligaen