Džeriņa klubs pārspēj Skvorcova un Salijas vienību Dānijas kausa izcīņā

Šovakar Latvijas izlases hokejista Andra Džeriņa Hērningas “Blue Fox” komanda Dānijas kausa izcīņā ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 1:0) viesos papildlaikā uzvarēja Gunāra Skvorcova un Artūra Salijas Odenses “Bulldogs” vienību.

Pieredzējušais Andris Džeriņš šajā spēlē izcēlās ar vienu metienu pa vārtiem. Zaudētāju rindās Skvorcovam divi metieni, bet Salija vienreiz meta pa pretinieku vārtiem.

Otrās trešdaļas 19. minūtē “Bulldogs” uzbrucējs Kristians Jensens vairākumā atklāja mača rezultātu, bet trešā perioda septītajā minūtē Madss Kristiansens panāca izlīdzinājumu.

Papildlaikā Fils Marinačio izrāva uzvaru Hērningas vienībai.

Dānijas hokeja līgā (Metal Ligaen) šosezon 42 spēlē Andris Džeriņš izcēlies ar septiņiem vārtu guvumiem un 15 rezultatīvām piespēlēm, Skvorcovs 41 cīņā guvis 19 vārtus un atdevis 23 rezultatīvas piespēles, bet Salijam 42 mačos četri vārti un 19 piespēles

Hērningas “Blue Fox” iekļuva Dānijas kausa finālā un tiksies ar Ālborgas “Pirates” un Vojensas “Sonderjyske” dueļa uzvarētāju.