Divi Roberta Bukarta vārti palīdz “Ridera” iekļūt Čehijas līgas pusfinālā (VIDEO)

Šovakar Čehijas Ekstralīgas ceturtdaļfināla sestajā mačā Roberta Bukarta pārstāvētā Vitkovices “Ridera” komanda ar rezultātu 4:3 (1:2, 1:1, 1:0, 1:0) viesos papildlaikā apspēlēja Brno “Kometa” vienību un izcīnīja uzvaru sērijā.

Bukarts šajā spēlē 18 minūtēs un 47 sekundēs guva divus vārtus, izdarīja sešus metienus pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Bukarts ar pirmo vārtu guvumu izcēlās pirmā perioda septītajā minūtē, atklājot mača rezultātu, bet otro reizi Latvijas izlases uzbrucējs pretinieku vārtsargu pārspēja otrās trešdaļas 20. minūtē, panākot rezultātu 2:2.

Regulārajā sezonā Bukarts 52 spēlēs izcēlās ar 21 vārtu guvumu un 26 rezultatīvām piespēlēm, bet četros Play-off mačos hokejistam trīs vārti.

Bukarta komanda izcīnījusi uzvaru ceturtdaļfināla sērijā ar rezultātu 4-2.