Divi Daugaviņa vārti nokārto “Dukla” uzvaru, divi punkti arī Eglem (VIDEO)

Šovakar Latvijas izlases kapteiņa Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Slovākijas Ekstralīgaskomanda Mihalovčes “Dukla” ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) mājās uzvarēja Roberta MamčicaNove Zamky“ vienību.

Daugaviņš šajā spēlē uz ledus pavadīja 18 minūtes un trīs sekundes, guva divus vārtus, piecas reizes meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja četras soda minūtes, uzvarēja 33% iemetienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmos vārtus Daugaviņš guva otrā perioda 19. minūtē, panākot rezultātu 1:1, bet ar otro precīzo metienu hokejists izcēlās trešā mača nogriežņa 16. minūtē, izvirzot “Dukla” vadībā ar rezultātu 2:1.

Šosezon uzbrucējs deviņās spēlēs nopelnījis septiņus punktus (4+3), bet Mihalovčes komanda ar 13 punktiem deviņos mačos atrodas septītajā vietā līgā.

Nākamā cīņa “Dukla” vienībai paredzēta 15. oktobrī plkst. 18:00 viesos pret Haralda Egles “Liptovsky Mikulaš” klubu.

Tikmēr Mamčics šajā mačā uz ledus pavadīja 22 minūtes un 24 sekundes, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Aizsargs šosezon deviņās spēlēs ticis pie astoņiem punktiem (3+5), bet “Nove Zamky” ar 18 punktiem deviņās cīņās ierindojas trešajā vietā līgā.

Nākamā spēle “Nove Zamky” vienībai paredzēta 15. oktobrī plkst. 16:00 mājās pret Bratislavas “Slovan” vienību.

Citā mačā Haralda EglesLiptovsky Mikulaš“ ar rezultātu 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) mājās apspēlēja Vitālija Pavlova “HC 19 Humenne” klubu.

Egle šajā spēlē 16 minūtēs un 37 sekundēs guva vārtus, atdeva piespēli, trīsreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 13 no 17 iemetieniem, kā arī no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Uzbrucējs šosezon deviņās cīņās nopelnījis sešus punktus (3+3), bet “Liptovsky Mikulaš” ar 14 punktiem deviņos mačos ierindojas piektajā pozīcijā līgā.

Nākamā spēle “Liptovsky Mikulaš” vienībai paredzēta 15. oktobrī plkst. 16:00 mājās pret Kaspara Daugaviņa Mihalovčes “Dukla”vienību.

Tikmēr Pavlovs šajā spēlē 16 minūtēs un 36 sekundēs divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja septiņus no 16 iemetieniem, nopelnīja divas soda minūtes un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šajā sezonā deviņās spēlēs nopelnījis divus vārtu guvumus.

“HC 19 Humenne” klubs deviņās cīņās ticis pie pieciem punktiem un ierindojas pēdējā, 12. pozīcijā līgā.

Nākamā cīņa “HC 19 Humenne” komandai paredzēta 15. oktobrī plkst. 18:00 mājās pret Trenčinas “Dukla” vienību.