Daugaviņš uguņo Šveicē, Ķēniņam sešas soda minūtes

Lielisku spēli Šveices Nacionālajā hokeja līgā (NLšovakar aizvadīja Latvijas izlases bijušais uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, kurš nopelnīja divus rezultativitātes punktus un palīdzēja ”Bern”, spēlējot mājās, ar 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 1:0) papildlaikā pieveikt Cīrihes ”Lions”.

Daugaviņš ar rezultatīvām piespēlēm piedalījās ”Bern” abos vārtu guvumos un kļuva par vienu no spēles galvenajiem varoņiem. Kaspars 51. minūtē palīdzēja Bernes klubam panākt 1:1, bet papildlaika ievadā nopelnīja otro rezultativitātes punktu mačā.

Daugaviņš laukumā pavadīja 17 minūtes un divas sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu, uzvarēja piecos no 14 (35,7%) iemetieniem un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Šosezon 33 mačos Kaspars ir nopelnījis 28 (11+17) punktus.

Panākumu svinēja arī uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā ”Lausanne”, kas savā laukumā ar 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) pārspēja ”Fribourg”. Ķēniņš nospēlēja 15 minūtes un 20 sekundes, vienu reizi metot pa vārtiem, bloķējot vienu pretinieku metienu, nopelnot sešas soda minūtes un iegūstot neitrālu lietderību.

Zaudējumu piedzīvoja vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvētā Langnavas ”Tigers”, kas izbraukumā ar 1:2 (0:2, 1:0, 0:0) piekāpās ”Ajoie”. Punnenovs šajā mačā atvairīja 24 no 26 (92,3%) pretinieku izdarītajiem metieniem. Latvijas izlases vārtsargs abas ripas ielaida jau pirmajās septiņās minūtēs.

Tāpat neveiksmi cieta arī uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā ”Biel-Biene”, kas viesos ar 1:2 atzina ”Ambri-Piotta” pārākumu. Indrašis uz ledus pavadītajās 16 minūtēs un sešās sekundēs izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja sešos no 11 (54,6%) iemetienu un ieguva neitrālu lietderību.

Autors: Rainers Rogs Avots: Šveices hokeja līga