Daugaviņš Slovākijā turpina dalīt piespēles

Šovakar Slovākijas Ekstralīgā mačus aizvadīja četri Latvijas hokejisti.

Mihalovčes “Dukla”, kuru pārstāv latvieši Kristofers Bindulis un Kaspars Daugaviņš, šovakar mājās ar rezultātu 4:2 (0:0, 2:2, 2:0) apspēlēja “HK Nitra”.

Daugaviņš atdeva divas rezultatīvas piespēles, asistējot komandas pirmajos un trešajos vārtos. Uzbrucējs nospēlētajās teju 19 minūtēs trīsreiz meta pa vārtiem, saņēma divas soda minūtes un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Bindulis 22 minūtēs divreiz apdraudēja pretinieku vārtus.

Daugaviņš 41 spēlē sakrājis 45 (10+35) punktus, bet Bindulis 26 mačos guvis divus vārtus un atdevis piecas piespēles.

“Dukla” ar 76 punktiem 43 spēlēs turnīra tabulā ieņem otro vietu.

Citā mačā Haralda Egles pārstāvētā “Liptovsky Mikulas” savā laukumā ar 2:5 (0:3, 1:1, 1:1) zaudēja Trenčīnas “Dukla”.

Egle 19 minūtēs un astoņās sekundēs uzvarēja trīs no septiņiem iemetieniem un sakrāja negatīvu lietderību “-2”.

Uzbrucējs šosezon 43 spēlē guvis desmit vārtus un atdevis 24 rezultatīvas piespēles.

“Liptovsky Mikulas” ar 55 punktiem 43 mačā atrodas desmitajā pozīcijā.

Savukārt, aizsarga Roberta Mamčica pārstāvētā “Nove Zamky” ar 0:4 kapitulēja “HK Kosice”.

Mamčics 21:23 minūtēs divreiz meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un iekrāja negatīvu lietderību “-1”.

Aizsargs 38 mačos izcēlies ar septiņiem precīziem metieniem un 18 rezultatīvām piespēlēm.

“Nove Zamky” ar 49 punktiem 43 spēlēs ierindojas 11. vietā 12 komandu konkurencē.