SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Daugaviņš: Labprāt turpinātu spēlēt DEL

Latvijas hokeja uzbrucējs Kaspars Daugaviņš sarunā raidījumā “Vakara Sporta Stunda” pastāstīja, kad plāno kāpt uz ledus un padalījās ar nākotnes plāniem.

“Tūlīt plānoju kāpt uz ledus. Nesen Vācijā man bija neliela ķirurģiska iejaukšanās, kur izņēma dzelzi no rokas. Tikko tika izņemtas šuves un tagad var sākt iet atpakaļ uz ledus.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Domāju, ka visi, kas ir atbraukuši mājās jau lēnām atsāk trenēties, jo parasti kaut kādu nedēļu vai divas atpūšas pēc klubu sezonas un tad jau tāpat velk atpakaļ uz halli.

Ceram, ka arēna būs izpārdota, jo mēs kā spēlētāji uz to ļoti ceram, lai būtu mums sestais laukuma spēlētājs, kas vienmēr mūs stumj uz priekšu,” izteicās Daugaviņš.

Šosezon Daugaviņš aizvadīja pirmo sezonu Vācijas hokeja līgā (DEL), pārstāvot Izerlonas “Roosters” komandu, 55 spēlēs izceļoties ar 21 vārtu guvumu un 28 rezultatīvām piespēlēm. Neskatoties uz to, ka Daugaviņš kļuva par komandas rezultatīvāko spēlētāju, tika pieņemts lēmums jaunu līgumu nepiedāvāt.

“Labprāt paliktu DEL. Man patika tur spēlēt, ir vēl ko pierādīt sev tajā līgā. Tiešām interesanti, dzīve laba arī ārpus hokeja un ceļošana nav tik sarežģīta. Mani viss apmierināja, bet gribētos mazliet labāku klubu, lai var par kaut ko pacīnīties.

Tagad laikam tāds galīgi tukšais periods, lai kaut ko parakstītu. Droši vien, ka neesmu no tiem spēlētājiem, kuru vecuma dēļ mēģinās parakstīt pirmo. Arī tie klubi, kas varētu iesaistīties sarunās, viņi vēl spēlē sezonu. Domāju, ka tur neviens pagaidām vēl neko nemeklē,” atzina 34 gadus vecais latviešu hokejists.

Atgādinām, ka Daugaviņš piekrita pārstāvēt Latvijas izlasi gaidāmajā pasaules čempionātā. Viņam tā būs atgriešanās izlasē, jo pēc 2022. gada Pekinas olimpiskajām spēlēm paziņoja par karjeras beigām valstsvienībā.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Radio SWH

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)