Daugaviņam un Ķēniņam vārti Šveicē

Šveices Nacionālajā hokeja līgā (NL) ar lielisku sniegumu šovakar izcēlās latviešu uzbrucēji Kaspars Daugaviņš un Ronalds Ķēniņš, kuri abi atzīmējās ar gūtiem vārtiem komandu uzvarās.

Daugaviņa pārstāvētā ”Bern” viesos ar 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) pārspēja ”Ajoie”. Latviešu uzbrucējs 52. minūtē guva komandas trešos vārtus un panāca 3:1. Daugaviņam šis bija devītais vārtu guvums sezonā.

Latvijas izlases bijušais uzbrucējs laukumā pavadīja 20 minūtes un 24 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 60% iemetienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +3.

Tāpat ar gūtiem vārtiem izcēlās arī uzbrucējs Ronalds Ķēniņš, kurš palīdzēja ”Lausanne” izbraukumā ar 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) pieveikt ”Zug”. Ķēniņš bija precīzs 53. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, un panāca 3:0. Viņam šis bija septītais precīzais metiens sezonā.

Ķēninš nospēlēja 16 minūtes un 28 sekundes, izdarot trīs metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnot divas soda minūtes un pabeidzot maču ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Panākumu svinēja arī uzbrucēja Denisa Smirnova pārstāvētā Ženēvas ”Servette”, kas, spēlējot mājās, ar 3:2 (1:0, 1:1, 1:1) pārspēja ”Lugano”. Smirnovs uz ledus pavadīja 17 minūtes un 21 sekundi, kuras laikā divas reizes meta pa vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr zaudējumu piedzīvoja cita uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā ”Biel-Bienne”, kas savā laukumā ar 2:3 (1:1, 1:0, 0:1, 0:1) papildlaikā atzina ”Davos” pārākumu. Indrašis nospēlēja 14 minūtes un 13 sekundes, četras reizes apdraudot pretinieku vārtus, nopelnot divas soda minūtes un uzvarot 33,33% iemetienu.

Autors: Rainers Rogs Avots: Šveices hokeja līga