Daugaviņam pieticīgs spēles laiks Vācijā

Piekto zaudējumu pēdējās sešās spēlēs Vācijas hokeja līgā (DEL) šovakar piedzīvoja latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas ”Roosters”, kas viesos ar 4:6 (0:1, 0:2, 2:1) piekāpās pēdējā vietā esošajai Bītigheimas/Bisingenas “Steelers”.

”Roosters” rindās ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās bijušais Rīgas ”Dinamo” uzbrucējs Emils Porjē. Tikmēr mājinieku sastāvā trīs (1+2) punktus sakrāja cits bijušais rīdzinieks Metjū Majone, kurš 50. minūtē asistēja komandas uzvaras vārtos.

Daugaviņš šoreiz laukumā pavadīja vien desmit minūtes un piecas sekundes, izdarot trīs metienus pa pretinieku vārtiem, zaudējot divos no diviem iemetieniem un maču pabeidzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latviešu uzbrucējs šosezon 47 spēlēs ir nopelnījis 38 (17+21) punktus.

”Roosters” ar 63 punktiem 47 mačos ieņem vien 12. vietu 15 komandu konkurencē.

Autors: Rainers Rogs Avots: DEL