Daugaviņam divi punkti graujošā zaudējumā

Šodien Latvijas izlases uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Vācijas hokeja līgas (DEL) komanda Izerlonas “Roosters” ar rezultātu 3:8 (1:1, 2:5, 0:2) viesos piedzīvoja graujošu zaudējumu Minhenes “Red Bull” vienībai.

Daugaviņš šajā spēlē uz ledus pavadīja 21 minūti un 11 sekundes, atdeva divas rezultatīvas piespēles, izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon 55 spēlēs Daugaviņš izcēlies ar 21 vārtu guvumu un 28 rezultatīvām piespēlēm.

“Roosters” šajā sezonā 55 cīņās guvuši 73 punktus un atrodas 11. vietā līgā.

Citā mačā Mika Indraša pārstāvētā Švēningeras “Wild Wings” komanda ar rezultātu 2:3 (1:0, 1:2, 0:0, 0:0, 0:1) viesos pēcspēles metienos piekāpās “Dusseldorf” vienībai.

Indrašis šajā mačā uz laukuma pavadīja 18 minūtes un 50 sekundes, trīsreiz meta pa pretinieku vārtiem, kā arī laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Indrašis šosezon 51 spēlē guvis deviņus vārtus un atdevis 20 rezultatīvas piespēles.

“Wild Wings” vienība šajā sezonā 54 spēlēs nopelnījusi 72 punktu un ierindojas 13. pozīcijā DEL.