Dānijā dzimušais latvietis Čubars cenšas pārmācīt Džeriņu (VIDEO)

Dānijas hokeja līgā (Metal Ligaen) vakar savā starpā tikās Latvijas izlases uzbrucēja Andra Džeriņa pārstāvētā Herningas ”Blue Fox” un Dānijā dzimušā latvieša Viktora Čubara pārstāvētā Hērlevas ”Eagles”. Otrā perioda beigās šajā mačā bija novērojama ļoti interesanta epizode.

”Blue Fox” 39. minūtē devās apdraudēt pretinieku cietoksni. Džeriņš atradās sāncenšu vārtu priekšā un saņēma piespēli no komandas biedra, taču nespēja gūt vārtus. Pēc tam Latvijas izlases uzbrucējs uzsita pretinieku vārtsargam pa kājsargu. Džeriņam blakus atradās Čubars, kurš, aizstāvot savu vārtsargu, nogāza Latvijas izlases uzbrucēju uz ledus. Abi hokejisti saņēma pa divām soda minūtēm.

Trešās trešdaļas ievadā Čubars, kurš ir pārstāvējis Dānijas jauniešu un junioru valstsvienības, neilgu laiku pēc iznākšanas no noraidīto spēlētāju soliņa guva vārtus un izvirzīja ”Eagles” vadībā ar 1:0. Viņa precīzais metiens nodrošināja komandai uzvaru un palīdzēja ”Eagles” pārtraukt piecu zaudējumu sēriju.

Viktora tēvs ir bijušais Latvijas izlases uzbrucējs Sergejs Čubars, kurš gandrīz visu karjeru pavadīja Dānijā, bet māte dāniete. Čubars šosezon 26 spēlēs ir guvis septiņus vārtus un atdevis 12 rezultatīvas piespēles, bet Džeriņš 26 spēlēs sakrājis 16 (3+13) punktus.

”Blue Fox” ar 56 punktiem 27 mačos ir pārliecinoša Dānijas čempionāta līdere, bet ”Eagles” ar 26 spēlēs izcīnītiem 30 punktiem ieņem astoto vietu deviņu komandu konkurencē.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hokejazinas.com