Čubars atnes ”Eagles” uzvaru pret Džeriņa pārstāvēto ”Blue Fox” (VIDEO)

Dānijā dzimušais latvietis Viktors Čubars, kurš ir pārstāvējis Dānijas jauniešu un junioru izlases, šodien guva uzvaras vārtus Dānijas hokeja līgā (Metal Ligaen) mačā pret Latvijas valstsvienības uzbrucēja Andra Džeriņa pārstāvēto Hērningas ”Blue Fox”.

Pateicoties Čubara precīzajam metienam, Hērlevas ”Eagles” izbraukumā ar minimālo 1:0 (0:0, 0:0, 0:1) pieveica ”Blue Fox”. Dānijā dzimušais latvietis uzvaras ripu iemeta 42. minūtē.

Čubars izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja divas soda minūtes.

Šosezon Dānijā dzimušais latvietis 26 spēlēs ir nopelnījis 19 (7+12) punktus.

Tikmēr Džeriņš atzīmējās ar diviem izdarītiem metieniem un divām soda minūtēm.

Latvijas izlases centra uzbrucējs šosezon 26 spēlēs ir sakrājis 16 (3+13) punktus.

”Blue Fox” ar 56 punktiem 27 mačos ir pārliecinoša Dānijas čempionāta līdere, bet ”Eagles” ar 26 spēlēs izcīnītiem 30 punktiem ieņem astoto vietu deviņu komandu konkurencē.

Autors: Rainers Rogs Avots: Metal Ligaen