Čukste, Indrašis, Marenis un Buncis Allsvenskan spēlēs dala piespēles

Šovakar tika aizvadītas kārtējās spēles Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan), kurās laukumā izgāja arī daži latviešu hokejisti.

Mika Indraša un Kārļa Čukstes pārstāvētā Jevles “Brynas” viesos tikās ar “Tingsryd” klubu un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 5:2.

Čukste šajā mačā spēlēja trešajā maiņā un pirmās trešdaļas vidū rezultatīvi asistēja pirmo vārtu guvumā.

Indrašis spēlēja pirmajā maiņā un atdeva rezultatīvu piespēli. Uzbrucējs laukumā pavadīja 16 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu un nopelnīja koeficientu “+1”.

Citā mačā “Vasterviks IK” ar Filipu Bunci sastāvā savā laukumā tikās ar “BIK Karlskoga” hokejistiem un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 3:5.

Buncis spēlēja otrajā maiņā un atdeva rezultatīvu piespēli. Uzbrucējs laukumā pavadīja 14 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu, kā arī nopelnīja noraidījumu.

Savukārt “Ostersunds IK” bez Georga Golovkova sastāvā savās mājās tikās ar Nībro “Vikings” komandu, kuras rindās spēlēja Rihards Marenis. Uzvaru ar rezultātu 4:3 izcīnīja Mareņa pārstāvētā komanda.

Marenis šajā spēlē atdeva rezultatīvu piespēli. Uzbrucējs spēlēja 20 minūtes, kuru laikā izdarīja trīs metienus un zaudēja abus iemetienus.