Čukstem trešais punkts finālsērijā, latviešu pārstāvētā ”Brynas” triumfē ”Allsvenskan” (VIDEO)

Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan) šovakar triumfēja aizsarga Kārļa Čukstes un uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā “Brynas IF”, kas ceturtajā finālsērijas spēlē viesos ar 3:1 (1:0, 2:1, 0:0) pārspēja “Djurgardens IF” un sērijā uzvarēja ar 4-0. “Brynas IF” nākamajā sezonā atgriezīsies Zviedrijas hokeja līgā (SHL).

Latvijas izlases aizsargs 18. minūtē asistēja “Brynas IF” pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja viesiem atklāt mača rezultātu.

Čukste 17 minūtēs un divās sekundēs atzīmējās ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Aizsargs regulārajā čempionātā 49 spēlēs izcēlās ar 13 rezultatīvām piespēlēm, bet 13 Play-off mačos tika pie trīs (1+2) punktiem.

Savukārt Indrašis uz ledus pavadīja 18 minūtes un desmit sekundes, divreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs regulārajā sezonā 52 spēlēs nopelnīja 58 (26+32) punktus, bet 13 Play-off mačos guva trīs vārtus un atdeva deviņas rezultatīvas piespēles.

“Brynas IF” regulāro sezonu noslēdza ar 112 punktiem 52 mačos, kas deva pirmo vietu līgā. Ceturtdaļfināla kārtā abu latviešu klubs ar rezultātu 4-0 izsita Riharda Mareņa Nībro “Vikings”, bet pusfinālā ar 4-1 pieveica “BIK Karlskoga”.