Čukste gūst savdabīgus vārtus un atnes ”Brynas” uzvaru otrajā finālsērijas spēlē (VIDEO)

Otro uzvaru Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) finālsērijā šovakar izcīnīja aizsarga Kārļa Čukstes un uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā “Brynas IF”, kas mājās ar 2:1 (0:0, 0:1, 2:0) pārspēja “Djurgardens IF” un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 2-0.

Čukste kļuva par mača galveno varoni. Latvijas izlases aizsargs 44. minūtē asistēja “Brynas IF” pirmajā vārtu guvumā, bet pēc nepilnām divām minūtēm, izceļoties ar savdabīgu vārtu guvumu, izvirzīja mājiniekus vadībā. Latvietim šis bija pirmais precīzais metiens sezonā.

Pieredzējušais Čukste 20 minūtēs un vienā sekundē izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargs regulārajā čempionātā 49 spēlēs atzīmējās ar 13 rezultatīvām piespēlēm, bet 11 Play-off mačos ticis pie diviem (1+1) punktiem.

Tikmēr Indrašis uz ledus pavadīja 18 minūtes un piecas sekundes, divreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs regulārajā sezonā 52 spēlēs nopelnīja 58 (26+32) punktus, bet 11 Play-off mačos guvis trīs vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles.

“Brynas IF” regulāro sezonu noslēdza ar 112 punktiem 52 mačos, kas deva pirmo vietu līgā. Ceturtdaļfināla kārtā abu latviešu klubs ar rezultātu 4-0 izsita Riharda Mareņa Nībro “Vikings”, taču pusfinālā ar 4-1 pieveica “BIK Karlskoga”.

Sērijas nākamā spēle paredzēta 21. aprīlī, plkst. 19:30. Tā notiks “Djurgardens IF” mājvietā.

Autors: Rainers Rogs