Cibuļskis rezultatīvi piespēlē, aizsargi Salija un Brants daudz met

Dānijas hokeja līgas (Metal Ligaen) spēlēs šovakar laukumā devās pieci Latvijas hokejisti.

Oskara Cibuļska un Andra Džeriņa pārstāvētā komanda Herningas “Blue Fox” ar 6:2 (1:0, 4:2, 1:0) sagrāva Ālborgas “Pirates”.

Cibuļskis rezultatīvi asistēja “Blue Fox” piektajos vārtos, kas tika gūti 2. perioda 14. minūtē.

Cibuļskis izpildīja vienu metienu pa vārtiem, savukārt Džeriņš uzvarēja desmit iemetienos no 21.

Cibuļskis šosezon 12 spēlēs atdevis četras rezultatīvas piespēles, bet Džeriņš četros mačos pie punktiem nav ticis.

Citā spēlē Gunāra Skvorcova un Harija Branta pārstāvētā Odenses “Bulldogs” ar 1:2 (0:1, 1:0, 0:0, 0:1) papildlaikā piekāpās Herlevas “Eagles”.

Skvorcovs vienreiz meta pa vārtiem un zaudēja vienu iemetienu. Brants trīsreiz apdraudēja pretinieku vārtus.

Šosezon Skvorcovs desmit spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis divas piespēles, kamēr Brants atzīmējies ar trīs vārtu guvumiem un tikpat piespēlēm.

Visbeidzot, aizsarga Artūra Salijas pārstāvētā Esbjergas “Energy” mājās ar 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 1:0) bullīšos apspēlēja “Sonderjyske Ishockey”.

Salija izpildīja divus metienus uz vārtiem.

Šosezon 12 spēlēs Latvijas aizsargs ticis pie vienas rezultatīvas piespēles.