Cibuļskim punkts zaudējumā Ahtonova komandai

Šovakar Latvijas hokejista Ņikitas Ahtonova pārstāvētā Dānijas hokeja līgas (Metal Ligaen) komanda Rodovres “Mighty Bulls”  ar rezultātu 6:5 (1:3, 3:1, 2:1) pārspēja Oskara Cibuļska un Andra Džeriņa Herningas “Blue Fox” vienību.

Cibuļskis šajā mačā nopelnīja vienu rezultatīvu piespēli un divas reizes meta pa vārtiem, bet Džeriņš pieteikumā neatradās.

Aizsargs piespēli nopelnīja pirmā perioda 16. minūtē, panākot rezultātu 3:1 “Blue Fox” labā.

Tikmēr Ahtonovs šajā spēlē izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem.

Cibuļskis šosezon divās spēlēs nopelnījis vienu rezultatīvu piespēli. Ar tādu pašu rezultātu šajā sezonā izcēlies arī Ahtonovs.

“Mighty Bulls” ar divās spēlēs nopelnītiem pieciem punktiem atrodas pirmajā vietā Dānijas līgā, bet “Blue Fox” ar diviem punktiem divās cīņās ierindojas ceturtajā pozīcijā līgā.

Nākamais mačs Ahtonova komandai 8. septembrī plkst. 20:00 pret Frederikshavnas “Hawks” vienību, bet Cibuļska un Džeriņa klubam nākamā spēle paredzēta 8. septembrī plkst. 20:30 pret Gunāra Skvorcova un Harija Branta Odenses “Bulldogs”.