Cibuļskim otrie vārti sezonā, Skvorcovs asistē zaudētā mačā

Dānijas hokeja līgas (Metal Ligaen) spēlē šovakar aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā Hērningas “Blue Fox” bez uzbrucēja Andra Džeriņa ierindā viesos ar rezultātu 3:2 (0:2, 2:0, 1:0) apspēlēja “Sonderjyske Ishockey”.

Šī kļuva par pēdējo spēļu dienu regulārajā sezonā.

Cibuļskis otrā perioda ievadā izcēlās ar vārtu guvumu, samazinot rezultāta starpību – 1:2. Aizsargs divreiz meta pa vārtiem, kā arī atdeva rezultatīvu piespēli uzvaru nesošajos vārtos. Džeriņš diskvalifikācijas dēļ izlaida septīto maču pēc kārtas.

Šosezon aizsargs 38 mačos guvis divus vārtus un atdevis 12 rezultatīvas piespēles. Tikmēr Džeriņš 31 mačā izcēlies ar pieciem precīziem metieniem un 14 rezultatīvām piespēlēm.

“Blue Fox” ar 92 punktiem 48 mačos ieņem 2. vietu.

Citā mačā Gunāra SkvorcovaHarija Branta un Dilana Birkāna Odenses “Bulldogs” mājās ar rezultātu 2:3 (1:1, 1:1, 0:0, 0:1) papildlaikā piekāpās Herlevas “Eagles”.

Skvorcovs atdeva rezultatīvu piespēli komandas otrajos vārtos un veica vienu metienu pa vārtiem. Aizsargs Brants mačam tika pieteikts kā uzbrucējs un spēlēja ceturtajā virknējumā, ar neko ievērības cienīgu neizceļoties, taču 17 gadus vecais vārtsargs Birkāns tika iekļauts pieteikumā kā rezerves vārtsargs un laukumā nedevās.

Šosezon Skvorcovs 48 spēlēs guvis 17 vārtus un atdevis 24 rezultatīvas piespēles, bet Brants 43 cīņās ticis pie pieciem precīziem metieniem un deviņām rezultatīvām piespēlēm. Birkāns bulldogu vārtos šosezon nospēlējis divas minūtes.

“Bulldogs” ar 78 punktiem 48 spēlēs atrodas ceturtajā pozīcijā.