Četru latviešu mačā izceļas Tralmaks un Roberts Bukarts (VIDEO)

Čehijas Ekstralīgā šovakar tika aizvadīta tikai viena spēle, kurā laukumā izgāja vairāki latviešu hokejisti.

Eduarda Tralmaka un Mareka Mitena pārstāvētā Kladno “Rytiri” savās mājās tikās ar Roberta un Riharda Bukartu pārstāvēto Vitkovices “Ridera”. Uzvaru ar rezultātu 3:2 izcīnīja “Ridera’ hokejisti.

Tralmaks spēlēja pirmajā maiņā un trešā perioda sākumā vairākumā guva savas komandas otros vārtus. Uzbrucējs laukumā pavadīja 17 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu, bloķēja vienu metienu, kā arī nopelnīja koeficientu “-1”.

Mitens aizvadītajā mačā bija pamatvārtsargs un atvairīja 18 no 21 pretinieku metiena.

Roberts Bukarts spēlēja trešajā maiņā un 13 minūšu laikā atdeva vienu rezultatīvu piespēli, kā arī nopelnīja koeficientu “+1”.

Savukārt Rihards Bukarts bija pirmās maiņas uzbrucējs un 18 minūšu laikā izdarīja trīs metienus, kā arī nopelnīja koeficientu “+1”.

Turnīra tabulā “Ridera” ar 54 punktiem ieņem 10. vietu, savukārt Kladno klubs ar 30 punktiem ieņem pēdējo, 14. vietu.