Buncis ar rezultatīvu piespēli palīdz izcīnīt uzvaru, trīs latviešiem zaudētas spēles

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan) spēlēs laukumā devās četri Latvijas hokejisti.

Filipa Bunča pārstāvētā “Vasterviks IF” mājās ar rezultātu 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) pārspēja “Vasteras IK”.

Buncis atdeva rezultatīvu piespēli komandas trešajos vārtos, palīdzot realizēt skaitlisko vairākumu. Uz ledus pavadītajās 17:29 minūtēs latvietis pa reizei izpildīja un bloķēja metienu, kā arī uzvarēja piecus no 12 iemetieniem.

Uzbrucējs 44 spēlēs guvis sešus vārtus un septiņas rezultatīvas piespēles.

“Vasterviks IF” ar 37 punktiem 44 mačos ieņem pēdējo pozīciju 14 komandu konkurencē. Bunča komandai nākamā spēle paredzēta 14. februārī pret Solnas “AIK”.

Citā mačā aizsarga Kārļa Čukstes un uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā “Brynas” izbraukumā ar 2:5 (1:2, 1:1, 0:2) zaudēja “Mora IK”.

Indrašis nospēlētajās 20:33 minūtēs divreiz meta pa vārtiem, kamēr Čukste saņēma divas soda minūtes, kā arī atradās laukumā 17 minūtes un 20 sekundes, maču noslēdzot ar neitrālu lietderību.

Čukste 39 spēlēs desmit reizes rezultatīvi asistējis partneriem, bet Indrašis 42 mačos izcēlies ar 22 precīziem metieniem un 22 rezultatīvām piespēlēm.

“Brynas” ar 82 punktiem 42 spēlēs ir līgas līdere. Abu latviešu pārstāvētā komanda nākamo spēli aizvadīs rītdien, 10. februārī, pret “Almtuna IS”.

Tikmēr Bruno Osmaņa pārstāvētā Ūmeo “Bjorkloven” viesos ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:1) papildlaikā piekāpās bez Georga Golovkova spēlējošajai “Ostersunds IK”.

Osmanis, kurš spēlēja trešajā virknējumā, uz ledus pavadīja piecas minūtes un 26 sekundes.

Uzbrucējs astoņās ”Allsvenskan” spēlēs atzīmējies ar vienu rezultatīvu piespēli.

Golovkovs traumas dēļ nav spēlējis kopš 3. janvāra.

Uzbrucējs šosezon 30 spēlēs izcēlies ar trīs precīziem metieniem un 12 rezultatīvām piespēlēm.

“Bjorkloven” ar 73 punktiem 44 mačos atrodas piektajā pozīcijā, bet “Ostersunds IK” ar 43 punktiem 42 mačos ieņem priekšpēdējo, 13. vietu līgā 14 komandu konkurencē.

Osmaņa komandai nākamā spēle paredzēta 14. februārī pret “Tingsryd AIF”.

Visbeidzot bez uzbrucēja Riharda Mareņa spēlējošā Nībro “Vikings” izbraukumā ar 1:2 (0:0, 1:0, 0:2) zaudēja “Almtuna IS”.

Marenis izlaida piekto spēli pēc kārtas.

Uzbrucējs 36 mačos atzīmējies ar 12 precīziem metieniem un 16 piespēlēm.