Buncim divi punkti Slovākijā, rezultatīvi arī Pavlovs un Zabusovs

Latviešu uzbrucējs Filips Buncis šodien izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Slovākijas Ekstralīgā, bet uzbrucēji Vitālijs Pavlovs un Patriks Zabusovs atzīmējās ar rezultatīvu piespēli.

Latvijas hokejistu pārstāvēto klubu duelī Bunča pārstāvētā ”Nitra”, ko vada Normunds Sējējs, viesos ar 3:4 (1:1, 1:1, 1:2) piekāpās Zabusova un cita uzbrucēja Vitālija Pavlova pārstāvētajai Mihalovčes ”Dukla”.

Pavlovs pirmās trešdaļas pēdējā minūtē asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja komandai panākt 1:1. Buncis 24. minūtē atguva ”Nitra” vadību (2:1), bet, Zabusovam izceļoties ar rezultatīvu piespēli, ”Dukla” 27. minūtē atjaunoja uz tablo līdzsvaru – 2:2. Trešā perioda vidū Buncis asistēja komandas trešajā vārtu guvumā un palīdzēja komandai samazināt rezultāta starpību līdz minimumam (3:2).

Buncis izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Šosezon 16 spēlēs latviešu uzbrucējs ir sakrājis sešus (2+4) punktus.

Pavlovs vienu reizi apdraudēja sāncenšu vārtu drošību, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva neitrālu lietderības koeficientu. ”Dukla” rindās pieredzējušais uzbrucējs astoņos mačos ir atzīmējies ar četriem (2+2) punktiem.

Savukārt Zabusovs izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2. Slovākijas Ekstralīgā astoņās spēlēs latviešu uzbrucējs ir savācis deviņus (4+5) punktus.

Citā latviešu hokejistu savstarpējā mačā uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā ”Liptovsky Mikulas”, spēlējot izbraukumā, pēcspēles metienu sērijā ar 2:1 (0:1, 1:o, 0:0, 0:0, 1:0) apspēlēja aizsarga Roberta Mamčica pārstāvēto ”Nove Zamky”.

Karsums divreiz meta pa pretinieku vārtiem un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Latviešu uzbrucējam pēcspēles metienu sērijā bija iespēja izpildīt bullīti, taču viņam šoreiz neizdevās pārspēt sāncenšu vārtsargu.

Tikmēr Mamčics protokolā atzīmējās ar vienu izdarītu metienu un neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt aizsarga Patrika Ozola pārstāvētā Trenčīnas ”Dukla”, spēlējot viesos, papildlaikā ar 2:3 (0:1, 1:1, 1:0, 0:1) atzina ”Poprad” pārākumu. Ozols maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Autors: Rainers Rogs Avots: Slovākijas Ekstralīga