Bukarts un Ķēniņš atkal tiek pie punkta

Šveices hokeja līgā (NL) spēles šovakar aizvadīja vairākas latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

“Lugano” komanda, kuras rindās spēlē Roberts Cjunskis, savā laukumā tikās ar HC “Lausanne”, kuras sastāvā spēlē Ivars Punnenovs un  Ronalds Ķēniņš. Uzvaru ar rezultātu 4:3 izcīnīja Lozannas hokejisti.

Punnenovs otro spēli pēc kārtas bija rezervē, bet Ķēniņš aizvadītajā mačā tika pie otrā punkta sezonā. Uzbrucējs, kurš spēlēja ceturtajā maiņā, pirmā perioda beigās asistēja otro vārtu guvumā. Viņš arī bloķēja vienu metienu un nopelnīja lietderības koeficentu “+1”.

Cjunskis “Lugano” rindās spēlēja otrajā maiņā, laukumā pavadot septiņas minūtes un 33 sekundes, bet statistikā ne ar ko neizcēlās.

Citā spēlē “Ambri-Piotta” savās mājās tikās ar Langnavas “Tigers” (Oskars Lapinskis), izcīnot uzvaru pagarinājumā ar 2:1.

Lapinskis spēlēja otrajā maiņā, laukumā pavadot nedaudz vairāk par 14 minūtēm, kuru laikā bloķēja vienu pretinieku metienu.

Tikmēr Cīrihes “Lions” (Rūdolfs Balcers) izbraukumā viesojās pie Frīburgas “Gotteron”, kas ir līgas līderi, un izcīnija uzvaru ar 3:1.

Balcers šajā spēlē bija otrās maiņas uzbrucējs. Uzbrucējs laukumā pavadīja gandrīz 15 minūtes, kuru laikā bloķēja vienu pretinieku metienu.

Savukārt HC “Davos” savā laukumā tikās ar Riharda Bukarta pārstāvēto EHC “Biel-Bienne”, izcīnot uzvaru ar 3:2.

Bukarts šajā spēlē tika pie otrā punkta jaunajā klubā, trešajā periodā asistējot otro vārtu guvumā. Bukarts, kurš bija pirmās maiņas uzbrucējs, laukumā pavadīja gandrīz 19 minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus. Vēlāk gan protokolā tika veiktas izmaiņas, Bukartam punktu atņemot.

Vēl vienā spēlē EHC “Kloten” savā laukumā ar 2:1 pārspēja Rapersvilas klubu. Deniss Smirnovs joprojām ir traumēto spēlētāju sarakstā.

Turnīra tabulā līderi ar 42 punktiem ir Frīburgas hokejisti, ar 39 seko “Lions” komanda, bet trešie ir EV “Zug” hokejisti. Savukārt tabulas pēdējo vietu ar desmit punktiem ieņem  ieņem HC “Ajoie”.