Bukarts pārtrauc zaudējumu sēriju, Jaks un Zīle zaudē Plzeņā

Šovakar Čehijas Ekstralīgā spēles aizvadīja latviešu hokejistu pārstāvētās komandas, pie uzvaras tiekot Vitkovices “Ridera” klubam. Par citām dienas spēlēm jau ziņojām.

“Ridera”, kuru pārstāv uzbrucējs Roberts Bukarts, izbraukumā tikā ar “Mlada Boleslav” vienību un izcīnīja uzvaru ar 3:2.

Bukarts spēlēja pirmajā maiņā, laukumā pavadot nedaudz vairāk par 19 minūtēm. Hokejists šajā laikā veica trīs metienu, kā arī bloķēja vienu pretinieku metienu.

Vēl vienā spēlē līgas līdervienība Litvīnovas “Verva”, kuras rindās spēlē aizsargi Jānis Jaks un Kristaps Zīle, tikās ar Plzeņas “Škoda” hokejistiem un zaudēja ar 2:5.

Jaks aizvadītajā spēlē laukumā pavadīja 17 minūtes, kuru laikā nopelnīja četras soda minūtes un veica četrus metienus pa vārtiem.

Zīle mačā laukumā pavadīja nedaudz vairāk par 15 minūtēm, kuru laikā bloķēja četrus metienus, kā arī nopelnīja koeficentu “-1”.

“Ridera” ar 16 punktiem ieņem 11. vietu, savukārt “Verva” ar 34 punktiem zaudēja līderpozīcijas šovakar un noslīdēja uz otro vietu.