Bukartam noraidījums, ”Ridera” piedzīvo piekto zaudējumu pēdējās sešās spēlēs

Piekto zaudējumu pēdējās sešās spēlēs Čehijas Ekstralīgā šovakar piedzīvoja Latvijas izlases uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvētā Vitkovices “Ridera”, kas viesos ar 2:3 (1:0, 0:2, 1:1) piekāpās Prāgas “Sparta”.

“Ridera” 16. minūtē atklāja mača rezultātu, bet turpinājumā mājinieki guva trīs bezatbildes vārtus. Lai gan viesi 59. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, “Sparta” nosargāja uzvaru.

Bukarts laukumā pavadīja 21 minūti un 48 sekundes, kuru laikā bloķēja divus pretinieku metienus, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon septiņos mačos izcēlies ar trīs gūtiem vārtiem.

”Ridera” ar septiņiem punktiem astoņās spēlēs ieņem tikai 12. vietu līgā.

Nākamo maču Bukarta pārstāvētā komanda aizvadīs 8. oktobrī pret Plzeņas “Škoda”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hokej.cz