Bukartam ”-1”, ”Ridera” ielaiž piecus vārtus

Trešo zaudējumu pēc kārtas Čehijas Ekstralīgā šovakar piedzīvoja brāļu Roberta un Riharda Bukartu pārstāvētā Vitkovices “Ridera”, kas viesos ar 1:5 (0:1, 1:2, 0:2) atzina Prāgas “Sparta” pārākumu.

“Ridera” 22. minūtē panāca 1:1, bet turpinājumā mājinieki guva četrus bezatbildes vārtus.

Roberts laukumā pavadīja 13 minūtes un 31 sekundi, izpildot divus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnot negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Rihards netika pieteikts mačam savainojuma dēļ. ”Hokejazinas.com” jau ziņoja, ka uzbrucējs iedzīvojies ķermeņa apakšdaļas savainojumā, kas liegs viņam spēlēt sešas līdz astoņas nedēļas.

Roberts 11 spēlēs guvis vienus vārtus un izdarījis septiņas rezultatīvas piespēles, bet Rihards septiņos mačos sakrājis piecus (2+3) punktus.

Vitkovices klubs ar 16 punktiem 11 spēlēs ieņem desmito vietu līgā.

Nākamo maču “Ridera” aizvadīs 25. oktobrī, plkst. 18:30 savā laukumā uzņemot aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvēto Plzeņas “Škoda”.