Brantam 1+1 Dānijā, rezultatīvs arī Skvorcovs

Latviešu aizsargs Harijs Brants šovakar guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli Dānijas hokeja līgā (Metal Ligaen). Tāpat rezultatīvs Dānijā bija arī uzbrucējs Gunārs Skvorcovs.

Abu latviešu hokejistu pārstāvētā Odenses “Bulldogs” viesos ar 5:0 (2:0, 1:0, 2:0) sakāva uzbrucēja Ņikitas Ahtonova pārstāvēto Rodovres “Mighty Bulls”.

Brants 38. minūtē realizēja skaitlisko vairākumu un panāca tobrīd uz tablo 3:0, bet trešā perioda ievadā vairākumā asistēja komandas ceturtajos vārtos.

Latvijas aizsargs (5 spēlēs 2+1) šovakar izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem.

Savukārt Skvorcovs 52. minūtē atzīmējās ar rezultatīvu piespēli ”Bulldogs” pēdējā vārtu guvumā.

Arī Skvorcovs (piecos mačos 4+2) trīsreiz apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību.

Tikmēr Ahtonovs (sešās spēlēs 0+1) izdarīja vienu metienu.

Savukārt aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā Hērningas “Blue Fox”, spēlējot bez uzbrucēja Andra Džeriņa, mājās ar 3:1 (1:0, 2:0, 0:1) apspēlēja aizsarga Artūra Salijas pārstāvēto Esbjergas “Energy”.

Uzvarētāju sastāvā ar rezultatīvu piespēli 29. minūtē izcēlās bijušā Latvijas izlases uzbrucēja Sergeja Čubara dēls Viktors, kurš palīdzēja ”Blue Fox” dubultot pārsvaru.

Čubars (vienā mačā 0+1) divreiz apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību.

Cibuļskis (sešās spēlēs 0+2) reizi meta pa vārtiem.

Tikmēr pretinieku rindās Salija (piecos mačos 0+0) atzīmējās ar divām soda minūtēm.

Autors: Rainers Rogs Avots: Metalligaen