Brāļi Širokovi pievienojas Igaunijas komandai

Igaunijas Coolbet hokeja līgas komandas Tartu “Valk 494” sastāvu papildinājuši pieredzējušie Maksims un Aleksejs Širokovi, portālam “Sportacentrs.com” pavēstīja M. Širokovs.

Abi hokejisti sezonai gatavojās kopā ar Optibet hokeja līgas (OHL) komandu Rīgas “Dinamo”, taču pirms čempionāta sākuma, komandu pametuši.

“Tartu komandā esmu tīri hokejista statusā – kamēr vēl var, gribējās ar brāli kopā spēlēt, un ja reiz ir iespēja, tad labprāt. Nedomāju arī, ka tas ir kaut kāds milzīgs solis uz leju – neskaitot Latvijas līgas trīs vadošās komandas, Igaunijā hokeja līmenis ir apmēram līdzīgs kā mums, it sevišķi tagad ar Lietuvas komandām kopā. Bet nu tas mans subjektīvs viedoklis.

Tartu kluba vadība zvanīja un piedāvāja, ņēma arī vērā mūsu pieredzi kā spēlētājiem un treneriem, lai varētu mēs kaut ko arī Igaunijas hokejam dot. Varbūt varēsim palīdzēt klubam ne tikai spēlēšanas, bet arī trenēšanas ziņā,” sacīja M. Širokovs.

Brāļi aizvadīto sezonu pavadīja OHL komandas Rīgas “Olimp/Venta 2002” sastāvā. 41 gadu vecais Aleksejs 28 spēlēs sakrāja 30 (13+17) punktus. Savukārt, 39 gadus vecais Maksims, kurš bija komandas galvenais treneris, aizvadīja vien divas spēles, tiekot pie vienas rezultatīvas piespēles.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Sportacentrs.com

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)