Bukarti nokārto ”Ridera” uzvaru, Tralmaks apšauda pretinieku vārtus (VIDEO)

Pateicoties brāļu Roberta un Riharda Bukartu rezultatīvajam sniegumam, Vitkovices “Ridera” šovakar Čehijas Ekstralīgā savā laukumā ar minimālo 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) uzveica Plzeņas “Škoda”.

Vienīgos vārtus mača ceturtajā minūtē pēc sava brāļa piespēles guva Roberts Bukarts.

Roberts 16 minūtēs un 25 sekundēs izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs šosezon 47 spēlēs guvis 14 vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles.

Rihards laukumā pavadīja 17 minūtes, divreiz apdraudot pretinieku cietokšņa drošību, bloķējot vienu metienu, pielietojot divus spēka paņēmienus un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs “Ridera” kreklā 14 mačos atzīmējies ar četriem precīziem metieniem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

“Ridera” ar 66 punktiem 48 spēlēs ieņem devīto vietu līgā. Nākamo maču Bukartu pārstāvētais klubs aizvadīs 25. februārī, plkst. 17:00 izbraukumā tiekoties ar Liberecas “Bili Tygri”.

Vārtsarga Mareka Mitena un uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri” mājās ar 0:5 (0:3, 0:0, 0:2) atzina “Mlada Boleslav” pārākumu.

Mitens stājās vārtos pirmā perioda vidū, “Rytiri” atrodoties iedzinējos ar 0:3, un mača turpinājumā atvairīja 19 no 21 (90,48%) pretinieku metiena.

Savukārt Tralmaks 15 minūtēs un 16 sekundēs izpildīja sešus(!!!!!) metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja vienā no diviem (50%) iemetieniem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs 48 spēlēs guvis 21 vārtus un astoņas reizes rezultatīvi asistējis partneriem.

“Rytiri” ar 33 punktiem 48 mačos ierindojas pēdējā pozīcijā 14 komandu konkurencē. Nākamo spēli Mitena un Tralmaka pārstāvētā komanda aizvadīs 25. februārī, plkst. 17:00 savā laukumā uzņemot Tršinecas “Ocelari”.

Tikmēr aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield”, spēlējot viesos, papildlaikā ar 2:3 (1:0, 0:0, 1:1, 0:1) piekāpās līgas līderei Pardubices “Dynamo”.

Freibergs uz ledus pavadīja 19 minūtes un 45 sekundes, reizi metot pa vārtiem, bloķējot vienu pretinieku metienu un laukumu atstājot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs 48 spēlēs izcēlies ar vienu precīzu metienu un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

“Mountfield” ar 70 punktiem 48 mačos atrodas astotajā pozīcijā. Nākamo spēli Freiberga pārstāvētais klubs aizvadīs 25. februārī, plkst. 18:00 mājās tiekoties ar “Olomouc”.

Autors: Rainers Rogs