Brāļi Bukarti iemet mājās, Tralmakam 20. vārti sezonā, rezultatīvs arī Jaks (VIDEO)

Latvijas uzbrucēji Roberts un Rihards Bukarti, kā arī Eduards Tralmaks šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Čehijas Ekstralīgā.

Bukartu pārstāvētā Vitkovices “Ridera” mājās ļoti rezultatīvā mačā ar 5:7 (1:3, 3:1, 1:3) piekāpās Česke Budejovices “Motor”.

Roberts otrā perioda vidū panāca uz tablo 3:3, bet Rihards pamatlaika izskaņā minūtē guva “Ridera” pēdējos vārtus un uzstādīja mača gala rezultātu.

Roberts 15 minūtēs un piecās sekundēs izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja divus sāncenšu metienus, uzvarēja savā vienīgajā iemetienā un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Uzbrucējs šosezon 44 spēlēs guvis 13 vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles.

Rihards uz ledus pavadīja 19 minūtes un 11 sekundes, reizi metot pa vārtiem un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs “Ridera” kreklā 11 mačos atzīmējies ar trīs precīziem metieniem un trīs rezultatīvām piespēlēm.

“Ridera” ar 57 punktiem 45 spēlēs ieņem desmito vietu līgā.

Vārtsarga Mareka Mitena un uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri”, spēlējot viesos, papildlaikā ar 3:2 (0:2, 1:0, 1:0, 1:0) uzveica Brno “Kometa” un pārtrauca 17 zaudējumu sēriju.

Latvijas uzbrucējs 35. minūtē guva “Rytiri” pirmos vārtus un ievadīja komandas atspēlēšanos.

Tralmaks 16 minūtēs un piecās sekundēs izpildīja trīs metienus, zaudēja savā vienīgajā iemetienā un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs 46 spēlēs guvis 20 vārtus un astoņas reizes rezultatīvi asistējis partneriem.

Mitens bija pieteikts mačam, bet šoreiz palika rezervē.

“Rytiri” ar 32 punktiem 46 spēlēs ierindojas pēdējā pozīcijā 14 komandu konkurencē.

Aizsargu Jāņa Jaka un Kristapa Zīles pārstāvētā Litvīnovas “Verva” izbraukumā ar 3:2 (2:1, 1:0, 0:1) pārspēja “Mlada Boleslav”.

28 gadus vecais Jaks 12. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja “Verva” pirmajā vārtu guvumā.

Jaks uz ledus pavadītajās 18 minūtēs un 41 sekundē atzīmējās ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs 38 spēlēs izcēlies ar četriem precīziem metieniem un 22 rezultatīvām piespēlēm.

Zīle laukumā atradās 13 minūtes un 36 sekundes, reizi metot pa vārtiem, bloķējot divus pretinieku metienus, pielietojot trīs spēka paņēmienus, nopelnot deviņas soda minūtes un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs 44 mačos guvis divus vārtus un sešas reizes rezultatīvi asistējis partneriem.

“Verva” ar 75 punktiem 46 spēlēs atrodas piektajā vietā.

Savukārt aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield” mājās ar 2:3 (0:2, 2:1, 0:0) atzina Tršinecas “Ocelari” pārākumu.

Freibergs 19 minūtēs un 49 sekundēs atzīmējās ar vienu izdarītu metienu, vienu spēka paņēmienu un neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs 46 spēlēs izcēlies ar vienu precīzu metienu un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

“Mountfield” ar 66 punktiem 46 mačos ieņem astoto pozīciju.