Brāļi Bukarti atnes uzvaru papildlaikā, rezultatīvi arī latviešu aizsargi

Šodien Čehijas Ekstralīgas spēlēs laukumā devās deviņi Latvijas hokejisti.

Brāļu Riharda un Roberta Bukartu Vitkovices “Ridera” savā laukumā ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 1:0) papildlaikā pārspēja Tršinecas “Ocelari”.

Pēc abu brāļu rezultatīvajām piespēlēm, Entonijs Neliss pagarinājuma otrajā minūtē realizēja vairākumu, atnesot uzvaru.

Roberts uz ledus pavadītajās 16:06 minūtēs veica četrus metienus pa vārtiem, vienu raidījumu bloķēja un pielietoja spēka paņēmienu.

Vecākais no brāļiem Bukartiem četrās spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

Rihards 16:34 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem un saņēma divas soda minūtes.

Tikmēr Rihards Bukarts četrās spēlēs izcēlies ar diviem vārtu guvumiem un divām piespēlēm.

“Ridera” ar deviņiem punktiem četrās spēlēs ieņem 2. vietu līgā. Nākamo maču brāļu Bukartu komanda aizvadīs 27. septembrī pret Pardubices “Dynamo”.

Latviešu derbijā aizsargu Jāņa Jaka un Roberta Mamčica Karlovi Varu “Energie” ar rezultātu 6:3 (1:0, 2:3, 3:0) pārspēja Hradeckrāloves “Mountfield”, kurā spēlē aizsargs Ralfs Freibergs un uzbrucējs Oskars Batņa.

Jaks atdeva rezultatīvu piespēli, trīsreiz meta pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+2”, uz ledus pavadot 22:18 minūtes.

Tikmēr Mamčics 17 minūtēs un 48 sekundēs bloķēja divus sāncenšu metienus, vienreiz pats apdraudēja vārtus un pabeidza maču ar pozitīvu lietderību “+1”.

Abi Latvijas izlases aizsargi aizvadījuši pa četrām spēlēm, taču punktu kontu atklāt izdevies vien Jakam – 0+1.

Freibergs teju 19 minūtēs rezultatīvi piespēlēja, pielietoja spēka paņēmienu, divreiz meta pa vārtiem un bloķēja trīs metienus.

Taču Batņa 17:17 minūtēs saņēma divas soda minūtes, pa reizei izpildīja un bloķēja metienu, kā arī uzvarēja abus divus iemetienus.

Freibergs četrās spēlēs atzīmējies ar divām rezultatīvām piespēlēm, bet Batņa pirmajos četros mačos palicis bez punktiem.

“Energie” ar iekrātiem sešiem punktiem četrās spēlēs ierindojas 8. pozīcijā 14 komandu konkurencē. Mountfield” ar vienu punktu četrās spēlēs ieņem pēdējo vietu līgā.

Nākamo spēli latviešu pārstāvētās komandas aizvadīs 27. septembrī – Jaka un Mamčica “Energie” cīnīsies ar Kristapa Zīles Litvīnovas “Verva”, bet Batņas un Freiberga “Mountfield” krustos nūjas ar Eduarda Tralmaka Kladno “Rytiri”.

Aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Plzeņas “Škoda”, spēlējot mājās, ar 0:5 (0:1, 0:3, 0:1) kapitulēja Prāgas “Sparta”.

Rubīns, kurš pilda kapteiņa asistenta pienākumus, 20 minūtēs un 42 sekundēs pielietoja spēka paņēmienu un iekrāja negatīvu lietderību “-1”.

Latvijas izlases aizsargs četrās spēlēs atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

“Škoda” ar trīs punktiem četros mačos atrodas 12. pozīcijā. Nākamo spēli Rubīna pārstāvētais klubs aizvadīs 27. septembrī pret Liberecas “Bili Tygri”.

Citā mačā uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri” pieveica Brno “Kometa” ar rezultātu 4:1 (2:0, 0:1, 2:0).

Tralmaks 20 minūtēs un 52 sekundēs trīsreiz meta pa vārtiem, pielietoja spēka paņēmienu un bloķēja metienu. Viņš arī uzvarēja divus no trim iemetieniem.

Tralmaks četrās spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

“Rytiri” ar septiņiem punktiem četros mačos ieņem 6. vietu. Tralmaka pārstāvētā komanda nākamo maču aizvadīs 27. septembrī, kad spēkosies ar Ralfa Freiberga un Oskara Batņas “Mountfield”.

Visbeidzot aizsarga Kristapa Zīles pārstāvētā Litvīnovas “Verva” viesos ar 4:2 (2:2, 2:0, 0:0) pieveica Liberecas “Bili Tygri”.

Zīle pielietoja divus spēka paņēmienus un vienu reizi apdraudēja pretinieku vārtus, laukumā atrodoties 23:16 minūtes.

Zīle šosezon četrās spēlēs atzīmējies ar vienu rezultatīvu piespēli.

“Verva” ar deviņiem punktiem trīs spēlēs ir līgas līdere. Nākamā cīņa komandai paredzēta 27. septembrī pret Jaka un Mamčica “Energie”.