Bļugers sasniedz 100 NHL punktu atzīmi

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 5:1 (1:0, 1:1, 3:0) uzvarēja Sietlas “Kraken” vienību.

Latvietis Teodors Bļugers pirmā perioda sestajā minūtē atklāja mača rezultātu, mazākumā apzogot pretinieku un lieliski apspēlējot vārtsargu Džoiju Dakordu.

Tas kļuva par viņa 100. punktu NHL karjerā.

Bļugers kļuva par piekto Latvijas hokejistu, kuram NHL izdevies sakrāt 100 punktus. Iepriekš to paveica Sandis Ozoliņš (564 punkti), Sergejs Žoltoks (258), Zemgus Girgensons (176) un Kārlis Skrastiņš (136).

Šosezon Bļugers “Canucks” sastāvā septiņās spēlēs izcēlies ar vienu vārtu guvumu un vienu rezultatīvu piespēli.

Šī ir viņa pirmā sezona Vankūveras komandas rindās. Iepriekš viņš pavadīja piecas sezonas Pitsburgas “Penguins” (250 spēlēs 33+59) un daļu sezonas Vegasas “Golden Knights” (18 spēlēs 2+4).

Kopumā NHL 275 spēlēs Bļugers guvis 36 vārtus un atdevis 64 rezultatīvas piespēles. Ar “Golden Knights” 2023. gadā Bļugers izcīnīja Stenlija kausu.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: NHL