Bļugeram divi metieni, “Penguins” piekāpjas “Maple Leafs” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” mājās ar rezultātu 1:4 (0:1, 0:2, 1:1) piekāpās Toronto “Maple Leafs” vienībai.

Teodors Bļugers šajā mačā uz ledus atradās 13 minūtes un 28 sekundes, izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 40% iemetienu un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Jau pirmās trešdaļas 40. sekundē “Maple Leafs” uzbrucējs Mičs Mārners atklāja mača rezultātu. Mārners guvis vismaz punktu 16 spēlēs pēc kārtas.

Otrā perioda desmitajā minūtē Pontuss Holmbergs dubultoja Toronto kluba pārsvaru, bet nepilnu minūti vēlāk Viljams Nīlanders palielināja viesu pārsvaru līdz trim ripām.

Trešā mača nogriežņa 12. minūtē Rikārds Rakels guva vienīgos “Penguins” vārtus mačā, bet Ostons Metjūzs 15. minūtē atjaunoja “Maple Leafs” trīs vārtu pārsvaru, ko arī izdevās noturēt līdz spēles beigām.

Keisijs Desmits atvairīja 37 no 41 “Maple Leafs” metiena, bet Ēriks Šalgrens tika galā ar 25 no 26 “Penguins” raidījumiem.

Bļugers šosezon septiņās spēlēs atdevis četras rezultatīvas piespēles, bet “Penguins” ar 25 punktiem 22 mačos atrodas astotajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle “Penguins” 30. novembrī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika mājās pret Karolīnas “Hurricanes”.