Bļugera “Penguins” ielaiž divus vārtus 22 sekundēs un piedzīvo zaudējumu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” mājās ar rezultātu 1:4 (1:1, 0:2, 0:1) piekāpās Vinipegas “Jets” vienībai.

Bļugers šajā mačā uz ledus pavadīja 11 minūtes un 18 sekundes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem un izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 60% iemetien, kā arī laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 12. minūtē “Jets” uzbrucējs Bleiks Vīlers atklāja mača rezultātu, bet 17. minūtē Drū O’Konors panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas 18. minūtē Marks Šaifle izvirzīja vadībā Vinipegas komandu, bet vien 22 sekundes vēlāk Nikolajs Īlerss dubultoja viesu pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa septītajā minūtē Marks Šaifle guva savus otros vārtus mačā un palielināja “Jets” pārsvaru līdz trim ripām.

Dastins Tokarskis atvairīja 36 no 40 “Jets” raidījumiem, bet Dāvids Ritīčs apstādināja 22 no 23 “Penguins” metieniem.

Bļugers šosezon 26 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles, bet “Penguins” ar 48 punktiem 41 mačā atrodas astotajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Bļugera “Penguins” 15. janvārī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika viesos pret Karolīnas “Hurricanes” vienību.