Bičevskim ”-1”, ”Olimpija” ar neveiksmi sāk Play-off

Austrijas augstākās hokeja līgas (IceHL) izslēgšanas spēles šovakar ar zaudējumu uzsāka Latvijas uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā Ļubļanas “Olimpija”, kas astotdaļfināla pirmajā mačā viesos ar 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) atzina “Val Pusteria” pārākumu.

Mājinieki septītajā minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, atklāja mača rezultātu, bet 34. minūtē, gūstot vārtus mazākumā, dubultoja savu pārsvaru. Savukārt 45. minūtē “Val Pusteria” panāca uz tablo 3:0.

Bičevskis atzīmējās ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs regulārajā sezonā 46 spēlēs izcēlās ar 13 vārtu guvumiem un 23 rezultatīvām piespēlēm.

“Olimpija” ar 66 punktiem 48 mačos regulāro čempionātu pabeidza devītajā vietā, bet “Val Pusteria” ar 75 punktiem 48 spēlēs ierindojās astotajā pozīcijā.

Sērijas otrā spēle tiks aizvadīta 27. februārī, plkst. 20:15. Tā notiks Ļubļanā. Sērija norisināsies līdz kādas komandas divām uzvarām.

Autors: Rainers Rogs