Batņas kārtējā rezultatīvā spēle palīdz “Jukurit” turpināt punktu sēriju (VIDEO)

Šovakar Somijas hokeja līgas (Liiga) regulārās sezonas mačā Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit” komanda viesos ar rezultātu 4:1 (0:1, 3:0, 1:0) uzvarēja Vāsas “Sport” vienību.

Batņa šajā spēlē uz ledus atradās 18 minūtes un 25 sekundes, guva vārtus, atdeva rezuzltatīvu piespēli, četras reizes meta pa pretinieku vārtiem un uzvarēja 25% iemetienu. Hokejists laukumu atstāja ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Piespēli uzbrucējs nopelnīja otrā perioda piektajā minūtē, kad Samuels Salonens izlīdzināja rezultātu – 1:1.

Otrās trešdaļas devītajā minūtē Batņa vairākumā panāca rezultātu 2:1. Šie arī izrādījās uzvaras vārti.

Batņa šosezon 40 mačos ticis pie 13 vārtu guvumiem un 11 rezultatīvām piespēlēm. Pēdējās deviņās cīņās hokejists izcēlies ar 11 punktiem, gūstot četrus vārtus un atdodot septiņas piespēles.

“Jukurit” ar 73 punktiem 41 spēlē ieņem trešo vietu turnīra tabulā. Klubs nopelnījis vismaz punktu pēdējās septiņās cīņās. “Jukurit” uzvarējuši deviņas no pēdējām 11 spēlēm.

Nākamā cīņa Mikeli vienībai paredzēta 23. janvārī viesos plkst. 18:30 pret Tamperes “Tappara” komandu.

Citā mačā aizsarga Mika Tumānova Jiveskiles “JYP” klubs mājās ar rezultātu 1:2 (1:0, 0:0, 0:2) atzina Lāpēnrantas “SaiPa” pārākumu.

Tumānovs šajā spēlē uz laukuma pavadīja piecas minūtes un 57 sekundes, kuru laikā viņš ar neko ievērības cienīgu neizcēlās.

Tumānovs šosezon 30 “Liiga” spēlēs pie punktiem nav ticis. Astoņos mačos ar Somijas otrās līgas (Mestis) klubu Kuopio “KalPa” hokejists izcēlies ar trim vārtiem un piecām piespēlēm.

“JYP” ar 52 punktiem 41 cīņā ierindojas priekšpēdējā, 14. pozīcijā līgā.

Nākamais mačs Tumānova klubam paredzēts 24. janvārī mājās plkst. 18:30 pret Kouvulas “KooKoo” vienību.