Batņam un Tumānovam negatīva lietderība pēdējās regulārās sezonas spēlēs

Šovakar Somijas hokeja līgas (Liiga) regulārās sezonas mačā Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit” komanda mājās ar rezultātu 2:3 (1:1, 1:1, 0:1) piekāpās Oulu “Karpat” vienībai.

Batņa šajā spēlē uz ledus atradās 18 minūtes un 21 sekundi, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 25% iemetienu, kā arī atstāja laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Batņa šosezon 59 mačos ticis pie 20 vārtu guvumiem un 18 rezultatīvām piespēlēm.

“Jukurit” regulāro sezonu noslēdza piektajā vietā līgā, nopelnot 103 punktus 60 spēlēs.

Izslēgšanas spēļu ceturtdaļfinālā Batņas klubs spēkosies ar Oulu “Karpat”.

Citā mačā aizsarga Mika Tumānova Jiveskiles “JYP” klubs savā laukumā ar rezultātu 5:4 (2:0, 0:2,, 2:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos pieveica Raumas “Lukko” komandu.

Tumānovs šajā spēlē uz laukuma pavadīja četras minūtes un 43 sekundes, kuru laikā viņš pa pretinieku vārtiem nemeta, kā arī nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Tumānovs šosezon 48 “Liiga” spēlēs ticis pie vienas rezultatīvas piespēles. Desmit mačos ar Somijas otrās līgas (Mestis) klubu Kuopio “KalPa” hokejists izcēlies ar trim vārtiem un sešām piespēlēm.

“JYP” sezonu noslēdza ar 69 punktiem 60 cīņās, kas dod 13. pozīciju turnīra tabulā – aiz izslēgšanas spēļu robežas.