Batņam trešais punkts Play-off, ”Jukurit” sezona beigusies (VIDEO)

Somijas hokeja līgā (Liiga) sezonu šovakar noslēdza Latvijas uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit”, kas sestajā ceturtdaļfināla mačā, spēlējot mājās, papildlaikā ar 3:4 (1:0, 2:2, 0:1, 0:1) piekāpās Oulu “Karpat” un līdz ar to zaudēja sērijā ar 2-4.

Latvijas izlases uzbrucējs 12. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja “Jukurit” pirmajā vārtu guvumā.

Batņa uz ledus pavadīja 18 minūtes un 29 sekundes, izpildot vienu metienu pa pretinieku vārtiem, uzvarot divos no sešiem (33,33%) iemetieniem un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs regulārajā čempionātā 59 spēlēs izcēlās ar 20 precīziem metieniem un 18 rezultatīvām piespēlēm, bet sešos Play-off mačos atzīmējās ar trīs (0+3) punktiem.