Batņam kārtējais punkts, “Jukurit” zaudē bullīšos (VIDEO)

Šovakar Somijas augstākās hokeja līgas (Liiga) mačā Latvijas izlases uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit” komanda ar rezultātu 3:4 (1:1, 1:0, 1:2, 0:0, 0:1) viesos pēcspēles metienos piekāpās Helsinku “IFK” vienībai.

Batņa šajā mačā atdeva rezultatīvu piespēli.

Hokejists ar piespēli izcēlās otrā perioda 18. minūtē, palīdzot Otto Makinenam panākt rezultātu 2:1.

Šosezon uzbrucējs sešās cīņās ticis pie pieciem precīziem metieniem un trim rezultatīvām piespēlēm, bet “Jukurit” ar sešās spēlēs iegūtiem 12 punktiem ierindojas trešajā vietā līgā.

Nākamā spēle Batņas klubam paredzēta 30. septembrī viesos plkst. 17:00 pret Vāsas “Sport” vienību.

Citā mačā Mika Tumānova Jiveskiles “JYP” ar rezultātu 4:3 (2:1, 1:0, 0:2, :0) viesos papildlaikā pārspēja Hemenlinnas “HPK” vienību.

Tumānovs šajā spēlē septiņās minūtēs un 56 sekundēs pa vārtiem nemeta un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā aizsargs trīs spēlēs pie punktiem nav ticis, bet “JYP” ar astoņiem punktiem piecās cīņās ierindojas devītajā vietā līgā.

Nākamā spēle “JYP” vienībai paredzēta 29. septembrī viesos plkst. 18:30 pret Kuopio “KalPa” komandu.